»

Lip 25

XXV – Jubileuszowy Rajd Rodzin Chorzowskich – ważne informacje!

Tegoroczna edycja RRCH została zorganizowana w nieco innej formie niż w latach poprzednich.

Nie mając w chwili planowania i przygotowań (na kilka miesięcy przed rajdem) możliwości przewidzenia rozwoju sytuacji epidemicznej i w ślad za tym konieczności stosowania się do obowiązujących obostrzeń, proponujemy wycieczkę po naszym najbliższym regionie.

Mając na uwadze przede wszystkim zachowanie aktywności ruchowej na naszych rajdach, zachęcamy do udziału w grze, którą przygotowaliśmy dla tegorocznych uczestników.

Ponadto proponowana trasa przypomni (a przed niektórymi uczestnikami odkryje) atrakcje naszego miasta.

Każda z zapisanych osób otrzyma w „pakecie startowym” informację ze wskazaniem kilku miejsc na trasie Rynek – Park, które należy odwiedzić indywidualnie przed dotarciem na metę rajdu.

W miejscach tych odnaleźć odpowiedź na pytanie zawarte w otrzymanym zestawie i wpisać ją w przygotowaną rubrykę (wszystko w otrzymanych na starcie materiałach).

Trasę można pokonać pieszo lub rowerem.

Nie ma konieczności dotarcia do wszystkich miejsc, lecz każde kolejne przybliża do prawidłowego odgadnięcia hasła.

Uczestnik rajdu nie ma obowiązku uczestnictwa w zabawie, lecz prawidłowe rozwiązanie uprawnia do udziału w losowaniu nagród na mecie rajdu.

Ponadto dla każdego uczestnika tegorocznego XXV Jubileuszowego Rajdu Chorzowskich Rodzin przygotowaliśmy specjalną niespodziankę.