Msza za Augusta Czarnynogę

Wycieczka Kujawy

Polskie Towarzystwo Turystyczno – Krajoznawcze
Oddział „WĘDROWIEC” w Zabrzu

Zaprasza w dniach   14 – 20.09.2015 r. na Wycieczkę Krajoznawczą po Województwie Kujawsko – Pomorskim

pobierz program wycieczki

RAJD RODZINNY

AUTOMOBILKLUB MYSŁOWICKI  zaprasza do udziału w:

TURYSTYCZNYM RAJDZIE RODZINNYM„SZWENDACZEK”

5 WRZEŚNIA 2015

Wśród atrakcji będzie m.in. możliwość zwiedzenia nowej siedziby Muzeum Śląskiego, która znajduje się na terenie dawnej kopalni Katowice (XIX-wieczną kopalnię połączono z nowoczesną powierzchnią wystawienniczą umieszczoną pod ziemią) oraz podziwiania panoramy centrum Katowic.

pobierz program rajdu

sie 22

Zaproszenie na Rajd Górski KARKONOSZE 2015

Witam serdecznie

W imieniu Zarządu Oddziału Łużyckiego Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych w Lubaniu oraz Zarządu Osiedlowego Koła PTTK nr. 35 W Lubaniu mamy zaszczyt zaprosić turystów pieszych, miłośników gór i przyrody do wzięcia udziału w XVII Międzynarodowym Rajdzie Górskim Euroregionu NYSA “KARKONOSZE 2015” który odbędzie się w dniach od 7 do 11 października 2015 r. w Karkonoszach ze startem i metą w Szklarskiej Porębie. Zakończenie rajdu i główna baza imprezy będzie się mieściła w Domu Wczasowym “Rzemieślnik” w Szklarskiej Porębie a finałowe spotkanie uczestników z wszystkich tras rajdowych odbędzie się 10 października (sobota). Odbędą się wtedy konkursy turystyczno krajoznawcze i piosenki turystycznej oraz podsumowanie współzawodnictwa rajdowego z wręczeniem pucharów, medali i nagród. Dla uczestników będzie również przygotowany ciepły posiłek. Zainteresowani będą mieli do wyboru cztero, trzy, dwu i jednodniowe o różnym stopniu trudności.

Więcej o imprezie również na stronce www.ptsmluban.vipserv.org/menukark.htm

Z turystycznym pozdrowieniem.

Oddział Łużycki PTSM i Koło PTTK nr. 35 w Lubaniu
Prezes Henryk Sławiński

sie 22

WIEŻA WIDOKOWA NA SZYNDZIELNI

Szyndzielnia w Bielsku-Białej zyskuje od dziś nową atrakcję:
18-metrową wieżę widokową.

Wieża widokowa na Szyndzielni już otwarta – ZOBACZ CO WIDAĆ

wieza2

sie 20

Encyklopedia schronisk tatrzańskich

Ukazało się II wydanie Encyklopedii schronisk tatrzańskich. Do nabycia w Centralnym Ośrodku Turystyki Górskiej w Krakowie. Okładka twarda, 560 stron, liczne barwne fotografie.

encyklopedia-schronisk-tatrzanskich

sie 03

Górski Piknik Rodzin Sławkowskich

Koło PTTK Sławków zaprasza na
Pierwszy Górski Piknik Rodzin Sławkowskich „Brenna 2015” w dniu
26 września 2015 r.
Szczegóły w załączonym programie:

kliknij aby pobrać program

lip 13

Komunikat dla przewodników terenowych i miejskich

Do 31.08.2015 r. przyjmowane będą w biurze Oddziału wnioski o wymianę legitymacji przewodnika terenowego i miejskiego. Szczegóły wymiany legitymacji oraz wniosek znajdziesz na stronie Komisji Przewodnickiej ZG PTTK:

Zmiana terminu wyjazdu „Ślęża” w ramach Korony Gór Polski

Informujemy, że ulega zmianie termin wyjazdu na wycieczkę „Ślęża”

w ramach zdobywania Korony Gór Polski. Wyjazd odbędzie się 13.09.2015 r. Szczegóły i program wyjazdu zobacz w zakładce „Wycieczki”.

XX Jubileuszowy Rajd Rodzin Chorzowskich

XX Jubileuszowy Rajd Rodzin Chorzowskich odbędzie się w terminie 19-20.09.2015 r. z metą w Bielsku-Białej Wapienicy. Szczegóły zobacz w zakładce „Wycieczki”. Regulamin oraz zestawienie tras dostępne poniżej:

Regulamin – kliknij aby pobrać

Trasy wszystkie – kliknij aby pobrać

Starsze posty «